Dalaman : The Old Black

Muğla Dalaman ‘da  yaşayan Gülnur Efeoğlu Hanımefendi ve ailesi için tasarladığım mutfak tasarımımımdır. Mutfağın büyüklüğü 7*9 = 63 Molup mutfak kısmı, ada kısmı ve oturma alanı olarak gerekli tasarım alanlara göre dağıtılmıştır. Odtasarım firması olarak bizden istenene mutfak dizaynını birebir tasarlamış olup yine istenene duvar dekorasyonunu müşterimize sunmuşuzdur.  Resimlerde tasarımın öncesini yani boş hiç bir şey yapılmamış kısmını ve sonrasını yani bizim neler kattığımızı göstermekteyiz. 

Biz neler mi kattık?

  • Dekoratif duvar.
  • Yerdeki parkeye hiç dokunulmamış olup arasına süslemeli fayans yapılmıştır. 
  • Müşterinin istediği tarzda yeşil zeytin renginde mutfak dolapları ve ada tasarlanmıştır. 
  • Ada kısmına musluk, ocak ve oturma alanı yapılmıştır. 
  • Gerekli alanlar hesaplanıp pencere önüne ufak bir oturma alanı tasarlanmıştır. 
  • Dekoratif eşyalar ve müşterimizin istediği tarzda koltuk takımları ile odamız güzelleştirildi.

Elazığ Odtasarım 3d Modelleme Firması olarak Gülnur hanımefendi ile devamlı görüşerek onun isteklerini birebir uydurmaya çalışmamız toplamda 4 günlük bir zamanımızı aldı. 4 günlük bir çizimden sonra 5000px * 4000px lik her bir görüntüyü elde edebilmek için 120 dk süreler ile render aldık. 

“TASARIMI İNCELEMEK İÇİN RESME TIKLAYIP GEÇİŞLER YAPABİLİRSİNİZ”

ELAZIĞ ODTASARIM 3D MİMARİ GÖRSELLEŞTİRME

Şunu asla unutmayın 3d Mimari Projeler sizin hayatınızı kesinlikle kolaylaştıracaktır. 3d Mimari Tasarım sayesinde işinize başlamadan insanlara neler yapabileceğinizi gösterebilir ve onlartın dikkatini daha çabuk çekebilirsiniz. Müşterileriniz sizin neler yapabileceklerini gördükten sonra daha kolay ikna olacaklardır. Bu sayede hem siz işlerinizi daha çabuk bitirebilecek, hem nasıl birşey istediğinizi görebilecek hemde müşterilerinizi daha mutlu edebileceksiniz. Gelişen İnşaat sektörü için günümüzde gerekli olan bu tasarımlara sizde katılın. Elazığ Odtasarım | 3d Mimari Görselleştirme sizleri şimdiden yeni projelerle görmek istiyor. Şimdilik kendinize mutlu bakın. 

Siz sadece hayal edin, gerisini bize bırakın…… Osman Demir

 

Tasarımda Kullanılan Programlar;

Tasarım: Osman Demir – odtasarim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir