Elazığ Hazar İnşaat : Ofis Tasarımı

Elazığ Hazar İnşaat : Ofis Tasarımı

Elazığ Hazar İnşaat; Elazığ Odtasarım firması olarak (Elazığ 3d Mimari Görselleştirme) Elazığ’lı Akın AZİMET  için tasarlamış olduğum Elazığ Hazar İnşaat : Ofisleri  8 adet Ofis, 3 Adet Dükkan ve bir teras kattan oluşmaktadır. Tasarımımız hazırlanırken müşterilerimiz ile fikir alışverişinde bulunulup binaların görselliği çıkartılmıştır. Binamız;

Cumhuriyet Mahallesi

Şehit Korgeneral Hulusi Sayın Caddesi

Akgün Otel Karşısı    No: 77

                                   Merkez / Elazığ

adresinde yapıma başlanmış olup sizde ona benzer tasarımları yaptırmak ve çizdirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

“TASARIMI İNCELEMEK İÇİN RESME TIKLAYIP GEÇİŞLER YAPABİLİRSİNİZ”

ELAZIĞ ODTASARIM 3D MİMARİ GÖRSELLEŞTİRME

Şunu asla unutmayın 3d Mimari Projeler sizin hayatınızı kesinlikle kolaylaştıracaktır. 3d Mimari Tasarım sayesinde işinize başlamadan insanlara neler yapabileceğinizi gösterebilir ve onların dikkatini daha çabuk çekebilirsiniz. Müşterileriniz sizin neler yapabileceklerini gördükten sonra daha kolay ikna olacaklardır. Bu sayede hem siz işlerinizi daha çabuk bitirebilecek, hem nasıl bir şey istediğinizi görebilecek hem de müşterilerinizi daha mutlu edebileceksiniz. Gelişen İnşaat sektörü için günümüzde gerekli olan bu tasarımlara sizde katılın. Elazığ Odtasarım | 3d Mimari Görselleştirme sizleri şimdiden yeni projelerle görmek istiyor. Şimdilik kendinize mutlu bakın. 

Siz sadece hayal edin, gerisini bize bırakın…… Osman Demir

Tasarım: Osman Demir – odtasarim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir