Elazığ Hazar Konakları – 8. Etap

Elazığ Hazar Konakları – 8. Etap

Elazığ Hazar Konakları ; Elazığ Odtasarım firması olarak (Elazığ 3d Mimari Görselleştirme) Elazığ’lı Akın AZİMET ve Serkan ATİK için tasarlamış olduğum Elazığ Hazar Konakları – 8. Etap  3 blok kapasitesi olan projemizdir. Tasarımımız hazırlanırken müşterilerimiz ile fikir alışverişinde bulunulup binaların görselliği çıkartılmıştır. Öndeki A ve B Blok’ larının her biri 6 katlı olup toplam 12 daireden oluşmakta olup her katta 2 daire olarak planlanmıştır. Arkada kalan C Blok’ umuz ise 7 katlı olup yine her bir katta 2 dairemiz mevcuttur. A ve B bloklarının alt tarafında toplam 6 dükkanımız mevcuttur. 

Elazığ Hazar Konakları – 8. Etap projemizde toplam 3 Blok – 36 Daire ve 6 dükkandan oluşmaktadır. sitemizin OTOPARK girişi ise 3 sitemizin birleşiminde oluşan bahçe peyzaj kısmımızın tamamen altında kalmaktadır. 

“TASARIMI İNCELEMEK İÇİN RESME TIKLAYIP GEÇİŞLER YAPABİLİRSİNİZ”

ELAZIĞ ODTASARIM 3D MİMARİ GÖRSELLEŞTİRME

Şunu asla unutmayın 3d Mimari Projeler sizin hayatınızı kesinlikle kolaylaştıracaktır. 3d Mimari Tasarım sayesinde işinize başlamadan insanlara neler yapabileceğinizi gösterebilir ve onların dikkatini daha çabuk çekebilirsiniz. Müşterileriniz sizin neler yapabileceklerini gördükten sonra daha kolay ikna olacaklardır. Bu sayede hem siz işlerinizi daha çabuk bitirebilecek, hem nasıl bir şey istediğinizi görebilecek hem de müşterilerinizi daha mutlu edebileceksiniz. Gelişen İnşaat sektörü için günümüzde gerekli olan bu tasarımlara sizde katılın. Elazığ Odtasarım | 3d Mimari Görselleştirme sizleri şimdiden yeni projelerle görmek istiyor. Şimdilik kendinize mutlu bakın. 

Siz sadece hayal edin, gerisini bize bırakın…… Osman Demir

 

 

Tasarım: Osman Demir – odtasarim

One thought on “Elazığ Hazar Konakları – 8. Etap

  • Mart 14, 2021 tarihinde, saat 6:32 pm
    Permalink

    Elazığ Hazar konakları’ nın tasarımlarını cidden çok beğeniyorum. Geniş ve ferah tasarım sunuyorlar.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir