Kaleiçi Bathroom

Elazığ Odtasarım 3d Modelleme Firması olarak Antalya Kaleiçi mevkisinde Ahmet TÜZMEN Beyefendi için tasarladığımız banyo tasarımımızdır. Banyomuzun ilk halini aşağıdaki aşağıdaki resimlerden görebilirsiniz. 

Müşterimiz banyosunun oval tavanının ve duşa kabinin bulunduğu kısmın sıva süslemeleri ile dnatılmasını istedi. Bu durumda Elazığ Odtasarım 3d Modelleme Firması olarak banyonun sol kısmının Beton Plakalarla kaplanmasının ortamı dahada güzelleştireceğini düşünüp çizimimizi ona göre tasarladık. Akdeniz’ in maviliklerini banyomuza yansıtmak için ise ufak olan penceremizi Fransız Balkonu olarak genişleterek çerçeve kısımlarını tekrar sıva süslemeleri ile süsleyip ortama güzel bir manzara sunduk. Banyomuzun ebatı yeterli bir büyüklüğe sahip olduğundan pencere görüntüsü dışında herhangi bir genişletmede bulunmadık. 

Elazığ Odtasarım 3d Modelleme Firması olarak Ahmet bey ile devamlı görüşerek onun isteklerini birebir uydurmaya çalışmamız toplamda 3 günlük bir zamanımızı aldı. 3 günlük bir çizimden sonra 3000px * 2150px lik her bir görüntüyü elde edebilmek için 140 dk süreler ile render aldık. 

“TASARIMI İNCELEMEK İÇİN RESME TIKLAYIP GEÇİŞLER YAPABİLİRSİNİZ”

ELAZIĞ ODTASARIM 3D MODELLEME FİRMASI

Yeni projelerimizle tekrar karşınızda olacağız. Eğer bir gün siz de bizimle ortak bir iş yapmak ve projeleriniz hakkında fikir alışverişi yapmak isterseniz hemen ODTASARIM | İLETİŞİM bölümümüzden bizi arayabilirsiniz. Eğer sizlerde bizim gibi tasarımlar yapmak isterseniz ODTASARIM | KURS bölümünden neler öğrenebileceğinizi görebilirsiniz.

Lütfen bizi ODTASARIM | FACEBOOKODTASARIM | TWITTER ve ODTASARIM | INSTAGRAM sayfalarımızdan takibe alınız.  

Şunu asla unutmayın 3d Mimari Projeler sizin hayatınızı kesinlikle kolaylaştıracaktır. 3d Mimari Tasarım sayesinde işinize başlamadan insanlara neler yapabileceğinizi gösterebilir ve onlartın dikkatini daha çabuk çekebilirsiniz. Müşterileriniz sizin neler yapabileceklerini gördükten sonra daha kolay ikna olacaklardır. Bu sayede hem siz işlerinizi daha çabuk bitirebilecek, hem nasıl birşey istediğinizi görebilecek hemde müşterilerinizi daha mutlu edebileceksiniz. Gelişen İnşaat sektörü için günümüzde gerekli olan bu tasarımlara sizde katılın. Elazığ Odtasarım | 3d Mimari Görselleştirme sizleri şimdiden yeni projelerle görmek istiyor. Şimdilik kendinize mutlu bakın. 

Siz sadece hayal edin, gerisini bize bırakın…… Osman Demir

Tasarımda Kullanılan Programlar;

Tasarım: Osman Demir – odtasarim

  

4 Yorum “Kaleiçi Bathroom

 • Ekim 30, 2020 tarihinde, saat 10:56 am
  Permalink

  Hem çok gerçekçi hemde mükemmel tasarım ellerinize sağlık

  Yanıtla
 • Ekim 15, 2020 tarihinde, saat 1:54 pm
  Permalink

  ince ince her ayrıntıya kadar dokunulmuş

  Yanıtla
 • Ekim 15, 2020 tarihinde, saat 1:52 pm
  Permalink

  elazığdan böylesi işler çıkması gerçekten mutlu ediyor

  Yanıtla
 • Ekim 15, 2020 tarihinde, saat 10:50 am
  Permalink

  Muhteşem ötesi ve gerçekçi bir tasarım. Gerçekten tebrik ediyorum

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir