Elazığ Yurten Rezidans

Elazığ Yurten Rezidans

Elazığ Yurten Rezidans ; Elazığ Odtasarım firması olarak (Elazığ 3d Mimari Görselleştirme) Elazığ Yurten Mimarlık (Habip YURTEN e Büşra YURTEN) için tasarlamış olduğum 10 sitelik kapasitesi olan Rezidans projemizdir. Projemizde Dükkanlar, Çardaklar, Havuzlar, Çocuk Parkları, Spor Salonları ve 10 adet bina bulunmaktadır. Binamız Elazığ Teknokent arkasında ki alana yapılmaya başlamış olmakla beraber, Elazığ’ ın en prestijli projelerinden biri olarak gösterilmektedir.

Elazığ Odtasarım olarak (Elazığ 3d Mimari Görselleştirme) binaların nasıl görünmesi gerektiği ve en çokta bütün binaların ortasında kalan ve insanların vakit geçirecekleri peyzaj kısmının nasıl olması gerektiği devamlı olarak istişare ile hazırlanmış olan 3d Dış Mekan Site / Rezidans tasarımımızdır. 

Tasarım toplamda 4 hafta sürmüş olup her bir render ortalama 1 saat almıştır. 

ELAZIĞ ODTASARIM 3D MİMARİ GÖRSELLEŞTİRME

Şunu asla unutmayın 3d Mimari Projeler sizin hayatınızı kesinlikle kolaylaştıracaktır. 3d Mimari Tasarım sayesinde işinize başlamadan insanlara neler yapabileceğinizi gösterebilir ve onların dikkatini daha çabuk çekebilirsiniz. Müşterileriniz sizin neler yapabileceklerini gördükten sonra daha kolay ikna olacaklardır. Bu sayede hem siz işlerinizi daha çabuk bitirebilecek, hem nasıl bir şey istediğinizi görebilecek hem de müşterilerinizi daha mutlu edebileceksiniz. Gelişen İnşaat sektörü için günümüzde gerekli olan bu tasarımlara sizde katılın. Elazığ Odtasarım | 3d Mimari Görselleştirme sizleri şimdiden yeni projelerle görmek istiyor. Şimdilik kendinize mutlu bakın. 

Siz sadece hayal edin, gerisini bize bırakın…… Osman Demir

Tasarımda kullanılan programlar; 

Tasarım: Osman Demir – odtasarim

5 Yorum “Elazığ Yurten Rezidans

 • Kasım 18, 2020 tarihinde, saat 9:05 pm
  Permalink

  Efsane bir 3d Mimari Tasarım. Elazığ’ a böyle güzel projeler kazandırdığınız için tebrik ederim.

  Yanıtla
 • Kasım 16, 2020 tarihinde, saat 12:55 pm
  Permalink

  Peyzaj bölümüne bayıldım. En kısa zamanda bende bu Rezidansın olduğu yere uğrayıp kendime güzel bir daire bakmak istiyorum. Yeri nerede öğrenebilir miyim acaba?

  Yanıtla
  • Kasım 16, 2020 tarihinde, saat 1:03 pm
   Permalink

   Öncelikle Güzel yorumlarınız için teşekkür ederim. Yurten Rezidans’ın yeri şuan Elazığ Teknokent’in hemen arkasında Çaydaçıra’ ya giden yol üzerindedir. Oraya vardığınızda Habip Yurten Beyefendi’ den konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

   Yanıtla
 • Kasım 16, 2020 tarihinde, saat 12:53 pm
  Permalink

  Güzel bir tasarım olmuş. Elazığ’ımıza yakışmış. Ellerinize sağlık.

  Yanıtla
 • Kasım 16, 2020 tarihinde, saat 11:23 am
  Permalink

  Elazığ’a böyle mukemmel bir Rezidans kazandıran ve bu mükemmel peyzaj çalışmasını yapan herkese teşekkür ederim. Umarım bütün tasarım resimlerde görüdüğü gibi olur.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir