Kırşehir Villa De Luxe

Mucur – Kırşehir yoluna yapımı planlanan kendisi Ankara’ da yaşayan Mehmet Sefir Bey için tasarladığım villa tasarımımımdır. Villamız toplam 240 M2 olup bir dublexdir. Toplam 11 Villalık bir Villa Kent projemizdir. 

  • İlk katında Salon – Mutfak – misafir Odası – Kiler – Banyo – Hol   bulunmaktadır.
  • İkinci katında ise 4 adet Yatak Odası – üç adet Ebeveyn Banyosu ve İçinde Sauna olan genel bir banyomuz bulunmaktadır.
  • Bahçe kısmında Yüzme Havuzumuz – Çardağımız – Şöminemiz ve Terasımız vardır. Ayrıca villamızın girip katında Garajımız bulunmaktadır.
  • Villamız müşterimiz olan Mehmet Bey’in isteği doğrultusunda Bodrum evleri tarzında tasarlanmıştır. 

Odtasarım firması olarak bizden istenene Villa Tasarımını birebir tasarlamış olup 3 boyutlu (3ds max – 3d mimari tasarım) müşterimize sunmuşuzdur. 

Elazığ Odtasarım 3d Modelleme Firması olarak Mehmet Bey ile devamlı görüşerek onun isteklerini birebir uydurmaya çalışmamız toplamda 10 günlük bir zamanımızı aldı. 10 günlük bir çizimden sonra 5000px * 4000px lik her bir görüntüyü elde edebilmek için 90 dk süreler ile render aldık. 

“TASARIMI İNCELEMEK İÇİN RESME TIKLAYIP GEÇİŞLER YAPABİLİRSİNİZ”

 

ELAZIĞ ODTASARIM 3D MİMARİ GÖRSELLEŞTİRME

Şunu asla unutmayın 3d Mimari Projeler sizin hayatınızı kesinlikle kolaylaştıracaktır. 3d Mimari Tasarım sayesinde işinize başlamadan insanlara neler yapabileceğinizi gösterebilir ve onlartın dikkatini daha çabuk çekebilirsiniz. Müşterileriniz sizin neler yapabileceklerini gördükten sonra daha kolay ikna olacaklardır. Bu sayede hem siz işlerinizi daha çabuk bitirebilecek, hem nasıl birşey istediğinizi görebilecek hemde müşterilerinizi daha mutlu edebileceksiniz. Gelişen İnşaat sektörü için günümüzde gerekli olan bu tasarımlara sizde katılın. Elazığ Odtasarım | 3d Mimari Görselleştirme sizleri şimdiden yeni projelerle görmek istiyor. Şimdilik kendinize mutlu bakın. 

Siz sadece hayal edin, gerisini bize bırakın…… Osman Demir

 

Tasarımda Kullanılan Programlar;

Tasarım: Osman Demir – odtasarim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir