The Fethiye Villa

The Fethiye Villa:

Elazığ Odtasarım olarak Fethiye’ de Metin Temur Bey için tasarladığım villamızın dış tasarımıdır. Tasarımımızda Arabanızı park edebileceğiniz ve misafir araçlarının giriş yapabileceği geniş bir yolumuz vardır. Villamız yüksek bir mevkide olduğundan  Akdeniz’ in serin rüzgarını içinizde hissetmeniz için iki adet geniş balkon tasarladık. Aynı zamanda dış görünüşüteki Ateş tuğlalarını Beyazın saflığı ile harmanlayarak müşterimizin isteklerini ona sunmaya çalışmışızdır. Villamız toplam 9 odadan ve 2 mutfaktan oluşmaktadır. İçerisinde 3 banyo ve 3 lavabo bulunmaktadır. Bu ölçüler göz önünde bulundurularak dış mekan şekillendirilmiştir. Bahçemiz geniş olduğundan ve arazinin etrafındaki ağaçlık alanların çokluğundan bahçe alanını sadece çimlendirme ile düz bir biçimde bırakmışızdır. 

Elazığ ODTASARIM olarak böyle güzel bir villanın sade bir havuza ihtiyacı olduğunuz düşündüğümüzden 13*5 ebatlarında bahçemize bir havuz yerleştirdik. Havuzumuzun çocuk bölümü olmayıp derinliği 1,60 cm’ dir. Metin Temur Beyefendi gece ışıklandırmasına da özen gösterdiği ve huzur içinde dinlenebileceği parlak ışık tomarlarının olmadığı bir gece tasarımıda görmek istediğinden bu kez Projemize gece görüntülerinide kattık.

Umarım Metin Bey gibi sizde projemizi beğenmiş olup kendi projelerinizi tasarlatmak için bizimle irtibata geçmek istersiniz. 

Yeni projelerimizle tekrar karşınızda olacağız. Eğer bir gün siz de bizimle ortak bir iş yapmak ve projeleriniz hakkında fikir alışverişi yapmak isterseniz hemen ODTASARIM | İLETİŞİM bölümümüzden bizi arayabilirsiniz. Eğer sizlerde bizim gibi tasarımlar yapmak isterseniz ODTASARIM | KURS bölümünden neler öğrenebileceğinizi görebilirsiniz.

Lütfen bizi ODTASARIM | FACEBOOKODTASARIM | TWITTER ve ODTASARIM | INSTAGRAM sayfalarımızdan takibe alınız.  

Şunu asla unutmayın 3d Mimari Projeler sizin hayatınızı kesinlikle kolaylaştıracaktır. 3d Mimari Tasarım sayesinde işinize başlamadan insanlara neler yapabileceğinizi gösterebilir ve onlartın dikkatini daha çabuk çekebilirsiniz. Müşterileriniz sizin neler yapabileceklerini gördükten sonra daha kolay ikna olacaklardır. Bu sayede hem siz işlerinizi daha çabuk bitirebilecek, hem nasıl birşey istediğinizi görebilecek hemde müşterilerinizi daha mutlu edebileceksiniz. Gelişen İnşaat sektörü için günümüzde gerekli olan bu tasarımlara sizde katılın. Elazığ Odtasarım | 3d Mimari Görselleştirme sizleri şimdiden yeni projelerle görmek istiyor. Şimdilik kendinize mutlu bakın. 

Siz sadece hayal edin, gerisini bize bırakın…… Osman Demir

“TASARIMI İNCELEMEK İÇİN RESME TIKLAYIP GEÇİŞLER YAPABİLİRSİNİZ”

Tasarımda Kullanılan Programlar;

Tasarım: Osman Demir – odtasarim

  

2 Yorum “The Fethiye Villa

 • Ekim 15, 2020 tarihinde, saat 2:13 pm
  Permalink

  Yüksek tecrübe ve bilgi gerektiren çalışmalar, alkış hak edecek kadar güzel ve mükemmel.

  Yanıtla
 • Ekim 15, 2020 tarihinde, saat 1:52 pm
  Permalink

  çok gerçekçi bir tasarım bu tasarımı hangi programdan yazdınız bana da söylermisiniz efendim.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir