VİLLA DEFNE ELAZIĞ – Villa Bahçe Kısmı

Villa Defne Elazığ Projemiz Elazığ ilimiz Güney Çevre Yolu’ na 80 metre uzaklıkta Elazığ Cezaevi’ nin hemen arkasına yapılmakta olan villa projesinin 3 boyutlu mimari tasarımıdır.  Villamız toplam 232 M2 olup bir dublexdir. Toplam 6 Villalık bir Villa Kent projemizin 1. Etap villaları olmakla beraber yakında 2. Etap çalışmaları başlayacaktır. 

Birazdan resimlerini inceleyeceğiniz kısım Villa Defne’ nin Bahçe kısmıdır. Bahçemize aynı zamanda Mutfak ve Salondan da çıkabiliyorsunuz. Bahçemizin tasarımını yaparken sadece sizin ile ailenizin huzurlu olmasını ve aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmenizi hedefledik.

Villa Tasarımımıza ilgi duyuyorsanız bütün gelişmeleri aşağıdaki Instagram Sayfamızdan takip edebilirsiniz. 

Instagram : VILLADEFNEELAZIG takip edin

  • İlk katında Salon – Mutfak – Misafir Odası – Misafir Odası’nın Banyo Bölümü – Kiler – Lavabo – Hol – Galeri Boşluğu bulunmaktadır.
  • İkinci katında ise 1 Adet Ebeveyn Yatak Odası (içerisinde Ebeveyn Banyosu ve Giyinme Odası bulunmaktadır), 2 adet Çocuk Yatak Odası – (her odanın kendi banyo bölümü) – Çamaşır Ütü Odası – Hol – Galeri Boşluğu bulunmaktadır.
  • Bahçe kısmında Yüzme Havuzumuz – Çardağımız – Verandamız vardır. Ayrıca villamızın girip katında Garajımız bulunmaktadır.
  • Villamız tasarlanırken Elazığ’a Yeni Bir Soluk katması ve diğer bütün villa Projelerinden Farklı olması gerektiği düşünülmüştür. 
  • Villamızın dış cephesinde (özellikle Giriş Bölümü ve Garaj Kısmında) tuğla kaplamalara yer verilmiştir. 
  • Villa Defne Elazığ projemizde Salonunuzda otururken Şöminenin ateşinde ısınıp o güzelim bahçenize odaklanabilir akşamları yıldızları rahatça izleyebilirsiniz. 
  • Villa Defne Elazığ projemizin bahçe alanı 520 M2 olup (Villa Alanı – Garaj Bölümü – Havuz ve Veranda alanları çıktıktan sonra kalan kısım) ailenizle doyasıya vakit geçirebileceğiniz bir alan sunmaktadır.
  • Villamızda aynı zamanda Artezyen – Doğal Gaz bulunmaktadır. 

VILLA DEFNE ELAZIĞ 3 BOYUTLU TASARIM

ODTASARIM  3 boyutlu tasarım firması olarak  Villa Tasarımını birebir tasarlamış olup 3 boyutlu (3ds max – 3d mimari tasarım) görüntüleri sizler için hazırladık.

Villa Tasarımımıza ilgi duyuyorsanız bütün gelişmeleri aşağıdaki Instagram Sayfamızdan takip edebilirsiniz. 

Instagram : VILLADEFNEELAZIG takip edin

“TASARIMI İNCELEMEK İÇİN RESME TIKLAYIP GEÇİŞLER YAPABİLİRSİNİZ”

Diğer Linkler;

Tasarım: Osman Demir – odtasarim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir