VİLLA DEFNE ELAZIĞ – Villa Giriş Kısmı

Villa Defne Elazığ Projemiz Elazığ ilimiz Güney Çevre Yolu’ na 80 metre uzaklıkta Elazığ Cezaevi’ nin hemen arkasına yapılmakta olan villa projesinin 3 boyutlu mimari tasarımıdır.  Villamız toplam 232 M2 olup bir dublexdir. Toplam 6 Villalık bir Villa Kent projemizin 1. Etap villaları olmakla beraber yakında 2. Etap çalışmaları başlayacaktır. 

Villa Tasarımımıza ilgi duyuyorsanız bütün gelişmeleri aşağıdaki Instagram Sayfamızdan takip edebilirsiniz. 

Instagram : VILLADEFNEELAZIG takip edin

  • İlk katında Salon – Mutfak – Misafir Odası – Misafir Odası’nın Banyo Bölümü – Kiler – Lavabo – Hol – Galeri Boşluğu bulunmaktadır.
  • İkinci katında ise 1 Adet Ebeveyn Yatak Odası (içerisinde Ebeveyn Banyosu ve Giyinme Odası bulunmaktadır), 2 adet Çocuk Yatak Odası – (her odanın kendi banyo bölümü) – Çamaşır Ütü Odası – Hol – Galeri Boşluğu bulunmaktadır.
  • Bahçe kısmında Yüzme Havuzumuz – Çardağımız – Verandamız vardır. Ayrıca villamızın girip katında Garajımız bulunmaktadır.
  • Villamız tasarlanırken Elazığ’a Yeni Bir Soluk katması ve diğer bütün villa Projelerinden Farklı olması gerektiği düşünülmüştür. 
  • Villamızın dış cephesinde (özellikle Giriş Bölümü ve Garaj Kısmında) tuğla kaplamalara yer verilmiştir. 
  • Villa Defne Elazığ projemizde Salonunuzda otururken Şöminenin ateşinde ısınıp o güzelim bahçenize odaklanabilir akşamları yıldızları rahatça izleyebilirsiniz. 
  • Villa Defne Elazığ projemizin bahçe alanı 520 M2 olup (Villa Alanı – Garaj Bölümü – Havuz ve Veranda alanları çıktıktan sonra kalan kısım) ailenizle doyasıya vakit geçirebileceğiniz bir alan sunmaktadır.
  • Villamızda aynı zamanda Artezyen – Doğal Gaz bulunmaktadır. 

VILLA DEFNE ELAZIĞ 3 BOYUTLU TASARIM

ODTASARIM  3 boyutlu tasarım firması olarak  Villa Tasarımını birebir tasarlamış olup 3 boyutlu (3ds max – 3d mimari tasarım) görüntüleri sizler için hazırladık.

Villa Tasarımımıza ilgi duyuyorsanız bütün gelişmeleri aşağıdaki Instagram Sayfamızdan takip edebilirsiniz. 

Instagram : VILLADEFNEELAZIG takip edin

“TASARIMI İNCELEMEK İÇİN RESME TIKLAYIP GEÇİŞLER YAPABİLİRSİNİZ”

Diğer Linkler;

Tasarım: Osman Demir – odtasarim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir