Villa Elazığ Gülyağı

Elazığ Merkez’ de yaşayan Sinan Gülyağı ve ailesi için tasarladığım villa tasarımımımdır. Villamız toplam 320 M2 olup bir triplexdir.

  • İlk katında Salon – Mutfak – misafir Odası – Kiler – Banyo – Hol ve Asansör bulunmaktadır. 
  • İkinci katında ise 3 adet Yatak Odası – Bir adet Ebeveyn Banyosu ve İçinde Sauna olan genel bir banyomuz bulunmaktadır.
  • Üçüncü ve son katımızda ise Toplam iki Yatak Odası ve Bir adet Ebeveyn Banyosu bulunmaktadır.
  • Bahçe kısmında Yüzme Havuzumuz – Çardağımız – Şöminemiz ve Terasımız vardır. Ayrıca villamızın girip katında Garajımız bulunmaktadır.

Odtasarım firması olarak bizden istenene Villa Tasarımını birebir tasarlamış olup 3 boyutlu (3ds max – 3d mimari tasarım) müşterimize sunmuşuzdur. 

Elazığ Odtasarım 3d Modelleme Firması olarak Sinan Bey ile devamlı görüşerek onun isteklerini birebir uydurmaya çalışmamız toplamda 7 günlük bir zamanımızı aldı. 7 günlük bir çizimden sonra 5000px * 4000px lik her bir görüntüyü elde edebilmek için 120 dk süreler ile render aldık. 

“TASARIMI İNCELEMEK İÇİN RESME TIKLAYIP GEÇİŞLER YAPABİLİRSİNİZ”

ELAZIĞ ODTASARIM 3D MİMARİ GÖRSELLEŞTİRME

Şunu asla unutmayın 3d Mimari Projeler sizin hayatınızı kesinlikle kolaylaştıracaktır. 3d Mimari Tasarım sayesinde işinize başlamadan insanlara neler yapabileceğinizi gösterebilir ve onlartın dikkatini daha çabuk çekebilirsiniz. Müşterileriniz sizin neler yapabileceklerini gördükten sonra daha kolay ikna olacaklardır. Bu sayede hem siz işlerinizi daha çabuk bitirebilecek, hem nasıl birşey istediğinizi görebilecek hemde müşterilerinizi daha mutlu edebileceksiniz. Gelişen İnşaat sektörü için günümüzde gerekli olan bu tasarımlara sizde katılın. Elazığ Odtasarım | 3d Mimari Görselleştirme sizleri şimdiden yeni projelerle görmek istiyor. Şimdilik kendinize mutlu bakın. 

Siz sadece hayal edin, gerisini bize bırakın…… Osman Demir

 

Tasarımda Kullanılan Programlar;

Tasarım: Osman Demir – odtasarim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir