White Home

White Home: Mermerin ve beyaz duvarların birbirini bütünlemesi. Before – After tasarımlarımdan bir yenisi daha. Tasarmımızda boş bir odanın yapılan ince dokunuşlarla nasıl bir mekan haline dönüştüğünü göreceksiniz. Bu iç mekan tasarımımızda ortamın beyazlığını kıran arka plan bahçemiz ve sade eşyalarımız bulunmaktadır.

Tasarımın çizimi toplam 1 gün sürmüş olmak ile renderi sadce 1 saat almıştır. 

“TASARIMI İNCELEMEK İÇİN RESME TIKLAYIP GEÇİŞLER YAPABİLİRSİNİZ”

Tasarımda Kullanılan Programlar;

Tasarım: Osman Demir – odtasarim

 

İç Tasarım: Minimalizim Hala Hüküm sürüyor

Minimalizim bir nesnenin ön plana çıkmasını sağlayan sadeliktir. İş te o minimalizim anlayınşındaki “Az olan daha fazla” mantığı bu dönemde de devam etmektedir.  Biliyorum ki içinizden pek çoğunuz bir çok eşyayı odanıza doldurmanın alanınızı çok daha güzel görüneceğini sanmaktadır. Büyük bir yanlışlık. 

Dekorasyonda ki asıl amaç çabalarımızı sadece temek ihtiyaçlarımıza indirgemektir. Sade, işlevsel yani Minimal. Eğer pratik olmayan fikirleriniz varsa, onlardan kurtulun. Taşınamayan ağır mobilyalar da bahçeye artık. Etraftaki odanıza uymayan resimlerle çerçevelerde tavan arasına.

Alanınızın modern bir görünüme kavuşacağı doğal bir dokuyu sınıfın dokunuşuyla izleyin. Oturma odanızda yer kazanmak için sade tonlu kanepeler,  sandalyeler ve masalar kullanın. Size kısa bir not: Doğa ile uyumlu olmak istiyorsnız tercihinizi modern tarzlardan çok ahşap tarzlara indirgeyin.

Alanı verimli kullanan mobilyaları seçmek önemlidir. Odanın ortasına yerleştirilebilecek mobilyalar düşünün. Düzeni yaratacak birkaç büyük mobilya parçası ekleyin ve ardından daha küçük elemanlarla süsleyin.

Biz Odtasarım Firması olarak iç mekanlarınızı (3d interior design) 3d olarak tasarlayıp bu tarz Minimalizm dönüşümlerini evlerinizi bozmadan sizlere gösteriyoruz. Bu sayede Evinizde herhangi bir kırıp dökmeye mahal vermeden önce tasarımı görüyor sonra işe karar veriyorsunuz. 

“Siz sadece hayal edin, gerisini bize bırakın.” 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir